Hakkımızda

Sizlerin Sorunları,Bizlerin Çözümleridir.

Biz Kimiz

Profesyonel hizmet için mesleğinde uzman, işini seven bir çalışma kadrosu ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yönetim kadrosu ile yola çıktık. Bu sebeple tesis kurulumunda son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanları kullandık. Alüminyum ve demir ürünleriniz için iki farklı ön işlem havuz grubu oluşturduk. Emniyetli çalışma yüküne sahip vincimiz ile siz değerli müşterilerimizi nakliye sırasında bekletmiyoruz ve ön işlemde tek seferde maksimum ürün işleyerek ekonomik ve hızlı hizmet sunuyoruz..

Ön İşlem Havuzları

Havuzlarımızın her biri 7,50 metre boyundadır ve 7,5 m3’ lük hacme sahiptir. Alüminyum ürünleriniz için ön işlem havuzlarımız sektörde öncü bir uygulama olarak polipropilen malzemeden imal edilmiştir. 4 adet havuzumuzda: yağ alma işleminde yağ alma işlemi durulanmasında kromat kaplama işleminde kromat kaplama işlemi durulanmasında, kullanılmaktadır. Demir/Çelik ürünleriniz için iki adet ön işlem havuzumuz bulunmaktadır. yağ alma ve demir-fosfat kaplama işleminde yağ alma işlemi durulanmasında, kullanılmaktadır.

Fırın

En:1,50 mt x Boy:7,50 mt x Yükseklik:1,70 mt ölçülerine sahip, elektrikli fırınımız ile çeşitli ölçülerde ki ürünlerinizi ekonomik ve kısa sürede boyuyoruz. Ürünlerinizin kullanım yerine göre (iç mekan, dış mekan) polyester, epoksy polyester gibi boya çeşitleri kullanarak toz boyanın amaç ve avantajları olan, -Uzun ömürlülük -Dayanıklılık -Esneklik -Parlaklık -Elektriksel yalıtım -Korozyon direnci -Aşınma direnci -Darbe direnci -Çizilme direnci -Kimyasal direnç -Nem direnci -UV ışını direnci -Dış koşullara direnç maddeleri siz değerli müşterilerimize maksimum seviyede sunmaktayız. Ürünleriniz ambalajlanarak kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

Showreel

“Yüksek Kalite”
Kazanım

“Hızlı Teslimat”
Kazanan

“Müşteri Odaklı Çözüm”
Kazanan